апеляція на рішення судуАпеляційна скарга подається на розгляд вищестоящому суду щодо рішення суду першої інстанції, яке ще не набуло чинності. Апеляція – це стадія судового процесу, на якій можна ще виправити, якщо вчасно звернутися до адвоката для отримання юридичної допомоги.
При подачі апеляції – справа розглядається в арбітражному суді в порядку оскарження рішення, яке ще не має законної сили.
Подача апеляції можлива у випадках:

  • Громадянин не згоден з рішенням суду першої інстанції;
  • Часткова незгода з рішенням суду першої інстанції;
  • Необхідність затягування виконавчого провадження.

Апеляція на рішення суду

Апеляція на рішення суду подається протягом місяця, з дати винесення рішення по справі судом першої інстанції. Якщо особа не подала апеляційну скаргу у встановлений термін, слід подати заяву про поновлення пропущеного строку, з чітким обґрунтуванням причин такого пропуску.
У повноваження апеляційного суду входить розгляд справи не з початку, а лише вивчення всіх обставин справи, вивчення законних і обґрунтованих підстав винесеного рішення. Тому при подачі апеляції на рішення суду, важливо зробити акцент не на позицію суду першої інстанції, а на неправильне застосування законодавства при винесенні рішення у справі, в результаті чого рішення було прийнято неправильно. В апеляційний суд не приймаються скарги, які містять нові вимоги, що не пред’являлися в позовній заяві до суду першої інстанції. При поданні скарги до апеляційного суду, слід написати мотивований відгук. Він допоможе переконати суд у законності та обґрунтованості прийнятого рішення судом першої інстанції.

Якщо вам необхідно подати апеляційну скаргу, зверніться до кваліфікованого адвоката, який на підставі чинного законодавства та практики допоможе скласти правильну і обґрунтовану скаргу.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами