боротьба з корупцієюХабар може виражатися як у грошовому еквіваленті,  (найчастіше це і спостерігається: мічені купюри, на яких при флуоресцентному світлі відображається слово «хабар»), так і у здійсненні певних послуг і матеріальних речах.
Дане питання абсолютно неоднозначне, адже як з дачею, так і з отриманням хабара може виникнути маса проблем. Правоохоронні органи звикли працювати, насамперед, на результат і на отримання показників, одним з яких є боротьба з корупцією. Досить часто трапляються такі ситуації, в яких співробітники, працюючи на статистику, особливо не розбираються в скоєних махінаціях злочинців, в результаті чого може бути зламана доля або ж ділова репутація невинної людини.

Боротьба з корупцією

Один з найдієвіших способів боротьби з корупцією є підкидання грошей, використовуючи заздалегідь підготовлений «спектакль», де проводиться затримання особи, на отриманні хабара, так би мовити на гарячому. Найбільш поширеними особами, які беруть хабарі на сьогоднішній день, є лікарі, вчителі, працівники державних структур, яких достатньо легко підставити на отриманні хабара.

Наступний спосіб – це провокація хабара, внаслідок якого штучним шляхом органи по боротьбі з корупцією формують докази щодо вчинення злочину або ж навпаки присікають шантаж шахраями посадової особи, яка відмовилася прийняти хабар.

Боротьба з корупцією передбачає передачу хабара за дії по службі. Це означає, що повинен бути причинно-наслідковий зв’язок між отриманням незаконної винагороди і діями, які вчиняє посадова особа.
При виникненні проблем, пов’язаних з корупцією, зверніться до кваліфікованого адвоката, який надасть грамотну юридичну консультацію та допоможе у вирішенні питання.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами