виселенняЗгідно житлового законодавства України, громадянин може бути виселений з приміщення, в якому він проживає тільки в виключних випадках і може служити мірою негативного впливу в разі грубого порушення відповідних норм і правил.

Виселення може стосуватися громадян, які проживають у житловому приміщення на умовах договору соціального найму. У цю категорію не потрапляють власники приміщень. Вся справа в тому, що відносно власника існує інший правовий режим і порядок виселення з квартири. Примусове припинення права власності можливо тільки в судовому порядку, де власник може захистити свої права та інтереси, а також відстояти власну позицію по праву проживання у своїй квартирі на законних підставах.

Виселення

Що стосується виселення громадян в порядку соціального найму, слід знати певні моменти цього питання. У даному випадку маються на увазі виняткові заходи впливу на таких осіб. Виселення може супроводжуватися наданням іншого житлового приміщення. Виселення громадян з приміщення, в якому вони проживали на підставі договору соціального найму, в довільному порядку не дозволяється. Процес виселення можливий лише за наявності підстав, які можуть послужити гарантією захисту прав осіб, які проживають в приміщенні. При недотриманні таких підстав, особа має право звернутися до суду для відновлення справедливості.

Вирішення питання можливо тільки при кваліфікованій допомозі адвоката. Квак Вадим Васильович оцінить ситуацію з юридичної точки зору, зважить всі можливі ризики і підстави виселення. Кваліфікація адвоката надасть вам допомогу в збереженні житла. Завдяки своїм професійним якостям, Вадим Васильович розробить тактику вирішення проблеми, допоможе в зборі необхідних доказів, а також представлятиме інтереси клієнти в залі суду.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами