приватизація земельної ділянкиПриватизація землі означає перехід у власність громадянина землі з власності державного житлового фонду.
При приватизації земельна ділянка переходить у власність громадянину:
на праві постійного користування або довічного успадкованого володіння.

Відповідно до закону про приватизацію землі, земля переходить у власність:

  • На безкоштовній основі, якщо розміри ділянки не перевищують встановлених законодавством норм;
  • На платній основі, якщо розміри земельної ділянки перевищують ці норми.

У першому випадку безкоштовне отримання земельної ділянки і іменується приватизацією.

Приватизація землі можлива в короткі терміни тільки в тому випадку, якщо процес проходить за участю адвоката, який має досвід у вирішенні подібного роду питань. Адвокат Квак Вадим Васильович допоможе досить швидко і якісно з урахуванням чинного законодавства провести приватизацію землі під житловим будинком або будівлею.

Приватизація земельної ділянки

Приватизація земельної ділянки необхідна в тому випадку, коли була проведено будівництво будинку без відповідного дозволу. У такому випадку потрібно викупити земельну ділянку і узаконити споруду.

Проблеми можуть виникнути, якщо у власника немає ніяких прав на земельну ділянку. Це може виникнути в тому випадку, якщо будівництво будівлі було досить давно, і як правило, ніхто не вникав в основи законодавства, в результаті чого будівлю неможливо продати. Труднощі виникають і з нерухомістю, яка була побудована ще в радянські часи, коли землі видавалися без обмежень і дозволу на будівництво на території ділянки не було потрібно.

Адвокат допоможе провести оформлення земельної ділянки в максимально короткий час і підготує всі необхідні документи. Якщо ви хочете заощадити свій час і співпрацювати з професіоналами – Квак Вадим Васильович до ваших послуг.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами