касаціяКасаційна скарга – процесуальний документ, який передбачає захист інтересів та відновлення порушених прав кожного громадянина з боку суду, результатом подачі якої є перевірка рішення суду першої інстанції вищестоящим судом.
Касаційну скаргу слід подавати до суду касаційної інстанції. Треба зазначити те, що касаційна скарга подається у випадках необґрунтованого рішення стосовно зацікавленої сторони. У такій ситуації процесуальне законодавство передбачило порядок подачі такого процесуального документа.

Касація

Складання касаційної скарги досить непроста справа, яка вимагає не тільки дотримання всіх вимог Господарського процесуального кодексу України, а й спеціальних юридичних знань для належного обґрунтування всієї ситуації з посиланнями на чинне законодавство.
При подачі касації слід перевірити, чи не пропущений термін її подачі, а якщо такий факт є, подати скаргу можливо тільки при відновленні строку і тільки при наявності поважних причин.

Тому, щоб уникнути такого випадку, зверніться до адвоката, який знає всі тонкощі касаційного провадження, терміни подачі і юридично грамотно складе касаційну скаргу.
Касація подається згідно з усіма вимогами, які прописані в законодавстві і вимагає застосування наступних документів:

  • Копії скарги;
  • Копія рішення суду (якого Ви бажаєте оскаржити);
  • Надання квитанції про оплату держмита.

При виникненні труднощів у процесі касації, а також неможливості самостійно представляти свої інтереси в суді, зверніться до досвідченого адвоката, який допоможе якісно і швидко вирішити питання, пов’язані з оскарженням рішення в касаційній інстанції.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами