Банківські спори

банківські спориВам потрібен хороший адвокат з банківських справ у Львові? Звернувшись за допомогою до Квака Вадима Васильовича, можете бути впевнені в отриманні грамотної юридичної консультації з будь-яких банківських спорів.

Звернення до адвоката з банківських справ необхідно в наступному випадку:

1. Кредитним позичальникам: якщо у них відсутня можливість виплати кредиту у встановлені терміни, якщо вони оскаржують умови кредитування, хочуть зниження процентної ставки, то банківські співробітники діють неправомірно.

2. Чинним і потенційним банківським клієнтам: коли укладається договір з банківською організацією, при кредитних спорах, коли оскаржуються умови вже діючого договору, вирішуються проблеми, пов’язані з тим, що якась сторона не дотримується договірних умов. Також є й інші ситуації, при яких необхідно юридичне втручання.

3. Банківським та фінансовим установам: коли укладаються договори з банківськими організаціями, у тому числі між декількома банками, коли є кредитні спори (якщо не виконуються договірні умови), або інші випадки.

Кредитні спори: співпраця з банками

Якщо у Ваших планах є співпраця з банківською організацією, то отримання своєчасної кваліфікованої адвокатської допомоги позбавить Вас від негативних наслідків. Після проведення аналізу договору або інших документів, адвокат з банківських питань надасть консультацію про всі можливі ризики, а також порадить, що робити в тій чи іншій ситуації при виникненні спору з банком.

Адвокат з банківських питань надає наступні послуги:
1. Консультування з банківських питань;
2. Аналіз підписаних договорів;
3. Написання заяв, скарг до уповноважених органів;
4. Захист (представництво) інтересів клієнта в суді.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами