Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Стягнення боргів

стягнення боргівСтягнення боргу — сукупність дій, метою яких є повернення боргу боржником кредитору.

Стягнення боргів — процес повернення боргу, який складається з досудового та судового порядку. Взагалі борги — досить часте подія в нашому житті. Найчастіше боржник, через брак коштів, намагається сховатися від кредитора, або в більш складних ситуаціях виявляється, що документи за борговими зобов’язаннями невірно складені.

Стягнення боргу за розпискою

У практиці більшість справ пов’язаны із стягненням боргу за розпискою. Варто відзначити, що в більшості випадків ця категорія правових спорів вважається однією з приємних. При наявності розписки існує якась безумовність заборгованості, тому без письмового оформлення позики довести наявність боргу буде дуже складно. До того ж, повернення грошових коштів по розписці не вимагає розгляду справи в судовому порядку. Достатньо лише отримати судовий наказ. Стягнення боргів по розписці передбачає вирішення питання і в досудовому порядку, направивши боржникові претензію із зазначенням всіх наслідків прострочення платежу.

Якщо ви зіткнулися з проблемою стягнення боргу, в першу чергу важливо оцінити можливість отримання боргу, а також проаналізувати правові ризики. У такому випадку слід звернутися до адвоката, який позбавить вас від витрати часу і грошей, адже саме юрист знає всі нюанси процедури повернення, а також має багаторічну практику роботи.

Адвокат з стягнення боргів допоможе вибрати найбільш ефективну тактику вирішення спору про стягнення заборгованості. Завдяки адвокату ви зможете грамотно скласти претензію про стягнення грошової суми, і таким чином не довести справу до суду. Після вашого звернення до юриста, він проведе підготовчу роботу і збере відсутні документи, виступить від імені клієнта і зможе отримати позитивні результати в судових органах. Завдяки знанням законів і професіоналізму адвоката, справедливість буде відновлена, і гроші будуть повернуті.