Cкладання позовної заяви

написання заяви

Процедура складання позовної заяви потребує залучення кваліфікованого спеціаліста, оскільки юрист слідкує за дотриманням порядку її оформлення, визначеного законодавством України. Позовна заява є документом, який засвідчує звернення у суд для захисту порушеного у примусовому порядку права позивача. 

Попри те, що причин для складання позовної заяви, передбачених чинним нормативно-правовими актами, безліч, існують чіткі вимоги та правила складання позовної заяви. На основі грамотно складеного позову суд може в повній мірі оцінити ситуацію та прийняти по-справжньому справедливе рішення. 

Складання позовної заяви адвокатом

Чинний цивільно-процесуальний кодекс містить перелік вимог, які є актуальним для застосування під час написання заяви. Адвокат Квак Вадим Васильович контролює не тільки процес написання заяви, але й передає її до суду для розгляду у судовому порядку. 

У разі виявлення помилок розгляд справи тимчасово припиняється до моменту, поки позивач не гарантує усунення недоліків позовної справи шляхом надання доказів до суду. Щоб уникнути конфліктних ситуацій та пришвидшити їх вирішення, слід звернутись за допомогою до фахівця у сфері Юриспруденція

Порядок складання позовної заяви є простим і зрозумілим для юриста. Перед оформленням заяви спеціаліст продумує тактику захисту, визначає вимоги позивача та ціну позову. Покладаючись на закон України, він забезпечує грамотну підготовку позову до суду, додатково розтлумачивши значення тексту заяви, що потребує професійних юридичних знань. 

До основних юридичних послуг, пов’язаних з написанням позовної заяви, відносять і додаткові послуги, які направлені на вивчення та аналіз матеріалів справи та підготовку ксерокопій позову та додаткових документів. 

Отримати повноцінну юридичну консультацію, щоб відстояти своє законне право або безболісно вирішити конфлікт, можна за адресою: вулиця Петра Дорошенка 67, Львів, Україна, або через телефон, вказаний на сайті адвоката.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами