Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Cкладання позовної заяви

написання заявиУ житті бувають різні ситуації, в одній — потрібно повноцінне ведення справи адвокатом для позитивного результату процесу, в інших же — допомога адвоката потрібна лише при складанні позовної заяви.

Позовом вважається певний процесуальний документ, який подається до суду для вирішення певної категорії питань. У заяві викладаються вимоги про захист порушених прав та інтересів позивача в примусовому порядку.

Написання заяви

Складання позовної заяви не така вже й проста процедура, як може здатися на перший погляд. У цивільно-процесуальному кодексі України існує певний перелік вимог, які в обов’язковому порядку повинні міститися у позовній заяві. В іншому випадку при невідповідності заяви встановленій законом формі, позовна заява повертається.

Адвокат Квак Вадим Васильович надає допомогу в написанні позовної заяви згідно всіх процесуальних вимог закону.
Написання заяви включає в себе і підготовку всіх необхідних для складання документів, а також збір відсутніх документів.

Процес підготовки позовної заяви складається з декількох етапів:

  1. Визначення відповідача: дуже часто саме на цій стадії допускаються помилки.
  2. Розробка тактики захисту;
  3. Визначення вимог позивача;
  4. Визначення ціни позову;
  5. Написання тексту заяви: текст повинен посилатися на норми закону, а їх не тільки потрібно знайти, ще й правильно розтлумачити. У такому випадку вам допоможе тільки адвокат.

Адвокат надасть наступні послуги:

  • Написання позовної заяви;
  • Вивчення матеріалів справи, необхідних для підготовки позову;
  • Подача заяви до суду;
  • Підготовка ксерокопій позову, та доданих документів.