Юридична консультація

Юридична консультація ЛьвівНа сьогоднішній день актуальним є питання своєчасної і грамотної юридичної допомоги. Майже кожен день трапляються ситуації, в який необхідна юридична консультація, в цьому випадку існує безкоштовна юридична консультація. Погодьтеся, не в інтересах громадян платити за юридичну консультацію гроші, при якій подальша допомога у вирішенні та веденні справи не потрібна. А для отримання консультації з приводу тлумачення норми закону, або ж які є права у громадянина не потрібно платити гроші. Для такого випадку скористайтеся безкоштовною юридичною консультацією.

Безкоштовна юридична консультація у Львові по телефону

Юридична консультація у Львові – це надання допомоги досвідченого юриста в будь-яких правових питаннях. Адже надання консультації може бути першим кроком до вирішення вашої проблеми. Юрист зможе зорієнтувати Вас в спірному питанні з точки зору закону і порадить, яким чином діяти або куди слід звертатися. Крім того, якщо Ви скористаєтеся безкоштовною юридичною консультацією у Львові, одночасно отримуєте і психологічну підтримку, і допомогу у прийнятті обдуманого рішення, яке буде прийнято не Вашими емоціями, а у відповідності до норм закону і моралі.

Більшість людей задається питанням – чому це вигідно для адвоката? Найчастіше після отримання безкоштовної консультації, клієнт, отримавши інформацію про те, як потрібно діяти, потребує пошуку юриста для розробки правильної стратегії і для здійснення послідовних дій. Тому наступна послуга юриста стає платною.

Квак Вадим Васильович надає допомогу в наступних питаннях:

Часті запитання

✚ Чи надаєте ви безкоштовку консультацію?

Так, я надаю безкоштовку консультацію по телефону, при зустрічі — платно.

✚ Ви надаєте послуги по всій Україні?

Так, як адвокат я зможу представити ваші інтереси в любому суді України, а також закордоном.

✚ Скільки коштують послуги адвоката?

У кожній справі в мене індивідуальний підхід, бо все залежить від складнощів справи та об’єму роботи.

✚ Де знаходиться ваш офіс?

Я приймаю за попреднім записом за адресою: м. Львів вул. Петра Дорошенка 67

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами