Допомога при ДТП

адвокат з дтпДорожньо-транспортна пригода – досить непроста ситуація. Для того, щоб довести невинність або винність водія, потрібні спеціальні знання в галузі юриспруденції, а також висока юридична кваліфікація. Часто виникають на практиці ситуації, коли для вирішення проблеми, шахраї вимагають від громадян досить велику винагороду. Допомога при ДТП потрібна в процесі розгляду, а також при встановленні вини конкретного учасника ДТП.

Встановлення вини тягне за собою стягнення як матеріального, так і морального збитку в порядку цивільного законодавства. Звернутися за допомогою при ДТП краще відразу після самої події, щоб фахівець зміг зафіксувати всі необхідні моменти для формування конкретних обґрунтувань і вимог при складанні позовної заяви.

Адвокат з ДТП

Юрист з ДТП після ознайомлення з матеріалами справи вибудує лінію захисту і допоможе підготувати всі необхідні процесуальні документи для звернення до суду. До адвоката з ДТП слід звернутися і при судовому розгляді про стягнення заподіяної шкоди. Адже в більшості випадків необхідно грамотно обґрунтувати дану подію і висловити правову позицію в обґрунтування або ж заперечення на позов. Квак Вадим Васильович, як практикуючий адвокат з ДТП завдяки напрацьованому досвіду буде вести Вашу справу і представляти Ваші інтереси в суді. При своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки заощадити свої нерви, але і прискорити процес вирішення справи.

Адвокат надасть юридичну консультацію, а також юридичну допомогу в попередньому розслідуванні справи, у разі порушення кримінальної справи після ДТП. По даній категорії справ необхідна наявність спеціальних знань, бо в таких випадках винність учасника ДТП встановлюється шляхом виробництва судової експертизи.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами