Досудове врегулювання

досудове врегулювання споруДосудове врегулювання спору – не легкий процес, який допоможе вирішити спірні питання, не доводячи справу до суду за допомогою домовленостей. Досудове врегулювання включає в себе договірний процес, який супроводжується претензійним листуванням. Одна сторона висуває свої вимоги у вигляді претензії, в якій все детально обґрунтовує юридичною мовою, а відповідач, в свою чергу, надає мотивоване заперечення.

У претензії містяться не тільки вимоги про відшкодування матеріальної шкоди, а й про упущену вигоду, моральну шкоду, а також про застосування різних видів компенсацій, включаючи нарахування відсотків за використання чужих грошових коштів.

Досудове врегулювання спорів краще вирішувати тільки за допомогою кваліфікованого юриста, який допоможе Вам вести від імені компанії ділове листування. Адвокат детально вивчить обставини справи і оцінить шанси на спробу врегулювання спору. Після цього адвокат оцінить вартість нанесеного збитку (включаючи пеню, штрафи і відсотки), також допоможе в складанні претензії з посиланнями на чинне законодавство, де описуються вимоги потерпілої сторони, і наслідки, які можуть настати для порушника при невиконанні своїх зобов’язань.

Як правило, при досудовому врегулюванні спорів, претензія є відмінним способом укласти мирову угоду на досить вигідних умовах. Однак, після надсилання претензії, цей документ надалі може послужити проектом позовної заяви. У підсумку, юрист надасть Вам висновок щодо вирішення проблеми з детальним планом подальших дій.

Зверніться по кваліфіковану допомогу до досвідченого адвоката Квака Вадима Васильовича, який допоможе Вам у вирішенні любої категорії спору, і запропонує найбільш оптимальний варіант вирішення питання з подальшим представленням інтересів клієнтів.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами