Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Господарські спори

Адвокат з господарських справГосподарські спори — це категорія спорів, які виникають при виконанні господарських договорів. Сторонами таких договорів можуть бути і фізичні, і юридичні особи. Якщо Ви не хочете стати учасником господарських спорів, краще звернутися до юриста, який допоможе кваліфіковано і у відповідність до чинного законодавства скласти і оформити договір, а також зможе дати правову оцінку. Інакше, при некоректності договору, у сторін можуть виникнути претензії один до одного в процесі ведення спільної діяльності. У більшості випадків, суперечки стосуються захисту прав власності та стягнення заборгованості за договорами. Кваліфікований адвокат Квак Вадим Васильович надасть Вам юридичну допомогу незалежно від предмета господарського спору.


Адвокат з господарських справ

Адвокат з господарських справ буде представляти Ваші інтереси і допоможе уникнути судового процесу. Дану категорію спорів можна вирішити в досудовому порядку, за допомогою переговорів, на яких сторони позначають свою позицію, в результаті чого приходять до консенсусу. Якщо домовитися не вийшло, справа вирішується в судовому порядку.
Краще звернутися до адвоката у господарських справах до того, як Ви вирішите зробити самостійно дії у справі. Адвокат оцінить даний спір і допоможе вибрати оптимальну правову позицію.
Квак Вадим Васильович надає наступний перелік послуг:
Надання консультації та правовий аналіз ситуації;
— Надання правових висновків;
— Правова оцінка договорів;
— Представлення інтересів в суді;
— Розробка правової позиції у справі;
— Підготовка документів, необхідних для подачі позову до суду;
— Подання заперечень, скарг та клопотань у суді;
Складання позовної заяви;
— Представлення інтересів в арбітражному суді.