Господарські спори

Адвокат з господарських справГосподарські спори виникають при укладанні та розірванні господарських договорів. Досудове врегулювання господарського спору є оптимальним способом вирішення конфліктних ситуацій, та навряд чи без кваліфікованого спеціаліста можна без проблем дійти згоди в питанні правових спорів, що виникають у процесі здійснення господарської діяльності. Адвокат з господарських справ забезпечує ефективне досудове врегулювання господарського спору між сторонами господарських договорів, які можуть бути фізичними та юридичними особами. 

Юрист надає професійні послуги, які пов’язані зі складанням господарського договору, згідно з чинним законодавством. Покладаючись на закон та ряд нормативно-правових актів, адвокат забезпечує аналіз документів та надає їх правову оцінку, допомагає сторонам в короткі строки врегулювати взаємні претензії, слідом за оформленням договору. Неграмотно укладений договір стане причиною виникнення конфліктів щодо прав власності, заборгованості тощо. 

Господарські спори

Юриспруденція належить до суспільних наук, у той час адвокат з господарських справ Квак Вадим Васильович у повній мірі розкриває істинне призначення сучасної практичної юриспруденції, використовуючи сучасні методи для вирішення господарських спорів, незалежно від об’єкту спірних відносин. Адвокат має право звертатись до органів державного та місцевого самоврядування з запитом на отримання інформації, яка може бути використана як доказ під час розгляду справи у суді. 

Кваліфікований спеціаліст робить ставку на вирішення конфліктів у досудовому порядку, та все ж є певна категорія справ, яка в обов’язковому порядку передається для розгляду у суд. Юрист представляє інтереси однієї зі сторін господарського договору у суді, продумавши тактику захисту. Оцінка перспектив клієнта входить у сферу компетенції юриста.  

Для отримання професійної консультації та інших юридичних послуг звертайтесь за адресою: вулиця Петра Дорошенка 67, Львів, Україна.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами