Житлові спори

Адвокат з житлових питаньПраво на приватну власність охороняється законом. Ніхто не може позбавити права власності без рішення суду. Але в житлових відносинах дане право порушується досить часто, тому житлові питання вимагають детального законодавчого врегулювання.

Житлові спори – найбільш поширена категорія справ, розглянута судами. Це відбувається в силу того, що в законодавчу базу з житлових правовідносин вносяться зміни і доповнення, а на практиці їх не застосовують.

Житлові спори найчастіше виникають між родичами. До такої категорії справ необхідно підходити не тільки зі знанням житлового права, але й багатою практикою та досвідом, щоб не нашкодити родинним стосункам і в той же час вирішити спір згідно з чинним законодавством.

Адвокат з житлових питань

Адвокат з житлових питань може допомогти досягти компромісу у вирішенні житлового питання між родичами. Дуже часто власники житла не знають різниці в правах та обов’язках власника і наймача житла, в чому різниця між цими правовими категоріями. У цьому і є необхідність звернутися до адвоката з житлових питань. Бувають випадки, коли існує можливість виселити власника з квартири або ж припиняється право власності або користування на житло. Адвокат допоможе Вам розібратися в даних питаннях і надасть інформацію про можливі методи вирішення даної проблеми.

Адвокат у сфері житлових відносин надає допомогу в таких питаннях:

Житлові відносини – невід’ємна частина життя, яка відіграє важливу роль для людини. Саме тому краще звернутися до досвідченого юриста для вирішення питань житлового характеру.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами