Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Житлові спори

Адвокат з житлових питаньПраво на приватну власність охороняється законом. Ніхто не може позбавити права власності без рішення суду. Але в житлових відносинах дане право порушується досить часто, тому житлові питання вимагають детального законодавчого врегулювання.
Житлові спори — найбільш поширена категорія справ, розглянута судами. Це відбувається в силу того, що в законодавчу базу з житлових правовідносин вносяться зміни і доповнення, а на практиці їх не застосовують.
Житлові спори найчастіше виникають між родичами. До такої категорії справ необхідно підходити не тільки зі знанням житлового права, але й багатою практикою та досвідом, щоб не нашкодити родинним стосункам і в той же час вирішити спір згідно з чинним законодавством.

Адвокат з житлових питань

Адвокат з житлових питань може допомогти досягти компромісу у вирішенні житлового питання між родичами. Дуже часто власники житла не знають різниці в правах та обов’язках власника і наймача житла, в чому різниця між цими правовими категоріями. У цьому і є необхідність звернутися до адвоката з житлових питань. Бувають випадки, коли існує можливість виселити власника з квартири або ж припиняється право власності або користування на житло. Адвокат допоможе Вам розібратися в даних питаннях і надасть інформацію про можливі методи вирішення даної проблеми.

Адвокат у сфері житлових відносин надає допомогу в таких питаннях:
Складання позовних заяв, заперечень;
Надання консультації по житловому праву і відповіді на питання, які виникають у цій сфері;
Представництво інтересів в суді.

Житлові відносини — невід’ємна частина життя, яка відіграє важливу роль для людини. Саме тому краще звернутися до досвідченого юриста для вирішення питань житлового характеру.