Корпоративні спори

корпоративний спірКорпоративні спори – це спірні ситуації, які виникають між учасниками або співробітниками підприємства. Адвокат Квак Вадим Васильович надає послуги з вирішення корпоративних спорів між акціонерами, засновниками товариства, інвесторами.
Корпоративні спори відносяться до найбільш складних процесів правових спорів, бо досить часто процедура ускладнюється особистими конфліктними відносинами сторін.
Складність даних конфліктів полягає в тому, що сторони мають складний предмет спору, тобто зазіхають і на акціонерний капітал, і на загальний капітал компанії, і навіть на борги компанії, щоб надалі привести її до банкрутства. Під час судового розгляду, може виникнути і кримінальне переслідування сторін, тому в такому випадку дуже важливо вибудувати правильну і ефективну лінію захисту.

Корпоративний спор

Адвокат з корпоративних спорів надасть Вам кваліфіковану юридичну консультацію стосовно:

  • Законодавства у сфері акціонерних товариств;
  • Тлумачення необхідних проблемних питань та надання шляхів вирішення;
  • Допоможе в досудовому врегулюванні спорів;
  • Підготує позовну заяву, а також інші процесуальні документи, які необхідні для вирішення корпоративних спорів;
  • Представлятиме Ваші інтереси в суд;
  • Супроводжувати угоди від імені юридичної особи, а також надавати юридичний висновок договорів.

Як правило, на боці підприємства завжди виступає потужна сторона захисту. Використовуючи юридичну лексику, лінію захисту можна виграти справу в суді. Адже, погодьтеся, зовсім інакше складеться результат, коли в справу вступає фахівець. Його участь у справі значно підвищить ваш успіх.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами