Кримінальні справи

адвокат кримінальні справиПрактика у кримінальних справах особливо важлива, адже в першу чергу адвокат у кримінальних справах зобов’язаний піклуватися про своїх клієнтів, яких підозрюють у вбивстві або ж звинувачують у скоєнні кримінальних злочинів. Доля цих людей залежить безпосередньо від потерпілого,  юридичної допомоги юриста, а також від результатів розслідування і судового розгляду справи.

Адвокат з кримінальних справ

Кримінальні справи – є найскладнішою галуззю юриспруденції, яка полягає саме в специфіці злочинів. Саме від адвоката у кримінальних справах залежить виправдання обвинуваченого або ж поліпшення і просування справи. Завданням адвоката по даній категорії справ є розробка правильної і результативної тактики ведення справи в інтересах клієнта і використання всіх способів захисту в суді.

Для цього адвокат повинен для здійснення всебічного захисту зібрати всі необхідні докази і надати їх суду з метою зняття звинувачень з клієнта.
Варто відзначити, що обвинувачений повинен сприяти адвокату у зборі інформації і доказів по справі, не сподіваючись на отримання необхідних матеріалів від слідства. У такому випадку можна сподіватися на успіх!

Квак Вадим як кваліфікований адвокат з кримінальних справ, має напрацьовану практику і досвід роботи більше 5 років в таких справах, знає всі тонкощі кримінального судочинства, та зможе правильно застосувати доказову базу і направити її на користь клієнта, а значить виграти справу.
Квак Вадим Васильович допоможе в такій категорії питань:
Надання юридичної консультації;
Представлення інтересів на стадії попереднього слідства і дізнання;
– Захист інтересів клієнта в місцевих судах, а також на стадії апеляції і касації;
– Представлення інтересів свідків і потерпілих осіб;
– Захист у Європейському суді з прав людини;
– Юридична допомога при знятті судимості і при умовно-достроковому звільненні.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами