Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Кримінальні справи

адвокат кримінальні справиПрактика у кримінальних справах особливо важлива, адже в першу чергу адвокат у кримінальних справах зобов’язаний піклуватися про своїх клієнтів, яких підозрюють у вбивстві або ж звинувачують у скоєнні кримінальних злочинів. Доля цих людей залежить безпосередньо від потерпілого, юридичної допомоги юриста, а також від результатів розслідування і судового розгляду справи.

Адвокат з кримінальних справ

Кримінальні справи — є найскладнішою галуззю юриспруденції, яка полягає саме в специфіці злочинів. Саме від адвоката у кримінальних справах залежить виправдання обвинуваченого або ж поліпшення і просування справи. Завданням адвоката по даній категорії справ є розробка правильної і результативної тактики ведення справи в інтересах клієнта і використання всіх способів захисту в суді.

Для цього адвокат повинен для здійснення всебічного захисту зібрати всі необхідні докази і надати їх суду з метою зняття звинувачень з клієнта.
Варто відзначити, що обвинувачений повинен сприяти адвокату у зборі інформації і доказів по справі, не сподіваючись на отримання необхідних матеріалів від слідства. У такому випадку можна сподіватися на успіх!

Квак Вадим як кваліфікований адвокат з кримінальних справ, має напрацьовану практику і досвід роботи більше 5 років в таких справах, знає всі тонкощі кримінального судочинства, та зможе правильно застосувати доказову базу і направити її на користь клієнта, а значить виграти справу.
Квак Вадим Васильович допоможе в такій категорії питань:
Надання юридичної консультації;
Представлення інтересів на стадії попереднього слідства і дізнання;
— Захист інтересів клієнта в місцевих судах, а також на стадії апеляції і касації;
— Представлення інтересів свідків і потерпілих осіб;
— Захист у Європейському суді з прав людини;
— Юридична допомога при знятті судимості і при умовно-достроковому звільненні.

Адвокат по уголовным делам