Оскарження рішень суду

оскаржити рішення судуВ силу життєвих ситуацій, суд не завжди виносить рішення на Вашу користь або Ви не згодні з ним. На підставі відповідних норм Ви можете оскаржити рішення суду. Рішення нижчестоящого суду може бути скасовано вищестоящим. Найчастіше підставами скасування рішення є неправильне застосування процесуальних норм, а також порушення порядку розгляду справи. У такому випадку можливе оскарження рішень суду.

Оскарження рішень суду

Оскарження рішень регулюється цивільним законодавством України. Кожен громадянин може звернутися до суду і оскаржити рішення суду у вищестоящому суді. В даному випадку можна звернутися в апеляційну та касаційну інстанції. Процес і порядок оскарження залежить від того, вступило рішення в законну силу чи ні.

Законодавство надає строк оскарження, який складає 10 днів, протягом якого можна оскаржити і ті документи, які ще не набрали законної сили (постанови та ухвали суду місцевих та апеляційних судів). Потрібно постаратися встигнути оскаржити рішення саме в ці 10 днів, тому потім можна зовсім нічого не домогтися, а відновити термін можливо лише з поважних причин.

На практиці в ситуації, яка вимагає оскарження рішення, краще звернутися до досвідченого юриста. Це необхідно в силу того, що якщо Ви самостійно вже програли справу в суді, то оскаржити його потрібно вже грамотно, посилаючись на законодавчу базу. Оскарження рішення – досить складний процес, тому тут потрібна практика і досвід для того, щоб виграти справу.

При виникненні питань подібного роду, звертайтеся до адвоката Квака Вадима Васильовича, який надасть Вам юридичну консультацію, а також буде представляти інтереси клієнта в суді різної інстанції. Адвокат допоможе Вам не допустити юридичних помилок на будь-якому етапі оскарження.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами