Податкові спори

адвокат з податкових спорів

Дуже часто підприємці звертаються до суду через проблеми з податковими органами. Власники компаній оскаржують їх рішення чи санкції, які були накладені на підприємства. Податкові спори в суді виграти можна, якщо заручитись підтримкою досвідченого адвоката. Аналіз практики показує, що при грамотному захисті суд стає на користь платника податків. Юриспруденція передбачає право оскаржити рішення про відповідальність за вчинення правопорушення протягом 10 днів.

Допомога у податкових спорах має надаватись кваліфікованим спеціалістом. Тому адвокат повинен добре розумітись на нюансах діючого законодавства.  Судові спори з податковою будуть вирішуватись тільки в тому разі, якщо будуть надані всі необхідні документи, які і стануть доказами у справі. 

Закон вимагає документів, що можуть слугувати підтвердженням господарської діяльності підприємств і підтверджують законність всіх фінансових операцій. Адвокат з податкових справ може допомогти у їх підготовці. Якщо документи не будуть представлені, то справу, скоріше за все, буде неможливо виграти.

Адвокат з податкових спорів

Висококваліфікований юрист допоможе вирішити всі питання, що пов’язані з оскарженням рішень податкових органів як в судовому, так і в досудовому порядку. Він може допомогти у таких питаннях:

  • притягнення податкових органів до відповідальності та визнання їх рішення недійсним;
  • бездіяльність органів оподаткування;
  • скасування санкцій.

Також адвокат може допомогти скласти процесуальні документи, такі як скарги до судових приставів, заяви про накладання санкцій чи про відвід судді, клопотання.

Вартість послуги адвоката у м.Львів залежить від складності справи та необхідності збору документації і визначається безпосередньо в кожному конкретному випадку.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами