Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Податкові спори

адвокат з податкових спорівНайбільш часто підприємці стали звертатися до суду з позовом про оскарження дій і рішень податкових органів з метою захисту прав платників податків. Аналіз практики показує, що в більшості випадків податкові спори в суді вирішуються на користь платників податків.
Згідно з податковим законодавством, платник має право оскаржити рішення податкової інспекції протягом 10 днів про притягнення до відповідальності за вчинення податкового правопорушення. На практиці, за податковими спорами в судах, податковий орган, який розглядає апеляційну скаргу, залишає в силі рішення нижчестоящого органу.

Допомога у податкових спорах

Допомога у податкових спорах надається адвокатом, який захистить права та інтереси платників податків при виникненні податкового спору. Податкові спори можна виграти тільки в разі надання документів, які є доказами у справі, і підтверджують господарську діяльність підприємства і економічну обґрунтованість здійснення операцій. В іншому випадку рішення приймається на користь податкового органу.

Адвокат з податкових спорів

Кваліфікований адвокат з податкових спорів надасть юридичну допомогу при вирішенні питань, що стосуються податкових органів в досудовому та судовому порядку.
Адвокат надає кваліфіковану допомогу в наступних питаннях:

  • Визнання рішення податкового органу недійсним щодо питань притягнення до податкової відповідальності;
  • Суперечки щодо бездіяльності податкових органів;
  • Заперечування податкових санкцій.

Адвокат допоможе в складанні наступних процесуальних документів:

  • Клопотання про поновлення пропущеного строку;
  • Заяву про відвід судді;
  • Заява про накладення адміністративних санкцій;
  • Написання скарг до служби судових приставів.