Позбавлення батьківських прав

позбавлення батьківських прав батька

Процедура позбавлення батьківських прав є досить складною, враховуючи присутність людського фактора та необхідність залучення до розгляду справи спеціальної Служби у справах дітей. Насправді, позбавлення батьківських прав батька є крайнім заходом сімейно-правового характеру, та потребує серйозної підготовки. Подавати позовну заяву про позбавлення батьківських прав може не тільки мати, але й один з членів родини. 

Документи на позбавлення батьківських прав відносяться до сфери компетенції кваліфікованого спеціаліста. Юрист визначає необхідність підготовки та подання відповідної заяви у суд для винесення офіційної постанови щодо усіх дітей або когось із них. Адвокат, який провадить незалежну професійну діяльність, пришвидшує вирішення конфліктних ситуацій, для недопущення втягування дітей у суперечки між батьками та іншими родичами. 

Закон регулює взаємовідносини між батьком та дитиною. У Сімейному кодексі вказується, що дитина має право на контакт з розлученими батьками. Проте є ряд передумов та причин позбавлення батьківських прав, що чітко прописані у відповідних нормативно-правових актах. 

Що означає позбавлення батьківських прав для одного з батьків?

Згідно з чинним законодавством, один з батьків втрачає можливість отримувати пільги або аліменти на дитину. У результаті батько або мати має право прохати про побачення з дитиною, та не може брати участь у її вихованні. Крім того, один з батьків втрачає інші права, засновані на спорідненості з дитиною, з переліком яких можна ознайомитись в індивідуальному порядку.  

Адвокат надає професійні юридичні послуги, які стосуються підготовки та збору доказових матеріалів. Будучи фахівцем у сфері Юриспруденція, займається передачею справи до суду, представляє інтереси клієнта під час розгляду справи у судовому порядку та гарантує подачу скарги у суд апеляційної інстанції зі згоди клієнта.

Щоб отримати консультацію для оцінки перспектив на позбавлення батьківських прав одного з батьків та цінності доказових матеріалів, звертайтесь за адресою: вулиця Петра Дорошенка 67, Львів, Україна.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами