Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Представництво у суді

Допомога в судіНа сьогоднішній день представництво інтересів в суді можуть здійснювати як приватні особи, так і спеціалізовані кампанії, в яких працюють досвідчені адвокати і юристи.

Варто відзначити і той факт, що в звичайному житті ніби і не замислюєшся про судові процеси та суперечки, але іноді трапляються неприємності, що вимагають звернення до суду та збору документів. В силу юридичної неграмотності людина не знає, що йому робити і як діяти в таких ситуаціях. Кожен громадянин України має право звернутися за юридичною допомогою. Але лише одиниці можуть самостійно захищати себе в суді. У такому випадку можна звернутися до юриста для здійснення представництва інтересів у суді.

Допомога в суді

У більшості випадків, допомога в суді необхідна на основних етапах судового розгляду, однак клієнт сам вибирає, надання якої допомоги в суді йому необхідно. Але найкращим варіантом буде звернення людини до юриста до слухання справи. У такому випадку адвокат вивчить матеріали справи, підготує необхідні документи, розробить подальшу стратегію ведення справи. Якщо клієнт є позивачем, то юрист допоможе у складанні позову і як представник зможе його передати в суд. Якщо клієнт виступає відповідачем, завдання юриста полягає в написанні відповіді на позов, враховуючи всі нюанси справи.

Представництво інтересів у суді Львова

Завершальний етап представництва інтересів у суді — відвідування судових засідань в судах різних інстанцій, залежно від того оскаржуєте Ви рішення суду чи ні. Довірити ведення справи в суді можна тільки досвідченому і кваліфікованому юристу. Ставтеся до вибору фахівця досить серйозно, упевніться в досвіді роботи юриста в потрібній Вам галузі права, адже від цієї людини буде залежати успіх вашої справи.