Розділ майна подружжя

майнові спориРозділ майна подружжя відбувається з моменту, коли подружжя перестають вести спільне господарство. Розділити майно подружжя можливо кількома способами: шляхом укладення шлюбного договору, або підписанням угоди про розподіл спільного майна.
Адвокат з розділу майна зможе допомогти скласти необхідні документи при розділі майна.

Майнові спори

Майнові спори виникають при неможливості домовитися про розподіл майна мирним шляхом. У такому випадку розділ відбувається в суді, де суддя оцінює загальний розмір спільно нажитого майна і визначити частки, які будуть закріплені за подружжям після розлучення.
Згідно СК України, частки подружжя при розділі майна є рівними. У разі передачі одному з подружжя майна, вартість якого перевищує частку, належну за законом, інший з подружжя має право на отримання компенсації.
Щоб визначити перспективи справи, потрібно опрацювати тактику поведінки в суді, та проаналізувати судову практику в даній категорії питань. Тому краще слід звернутися до адвоката з поділу майна.

Квак Вадим Васильович готовий надати наступні послуги:
Надання консультацій з питань розділу майна;
– Юридична допомога при складанні договорів та угод про розподіл майна;
– Допомога у відновленні термінів позовної давності по розділу майна;
– Допомога в підготовці до процедури розподілу майна;
– Допомога в складанні шлюбного контракту;
– Визнання спільною власністю подружжя, яке раніше належало одному з них (через збільшення вартості майна за рахунок загальних вкладень);
– Збільшення частки чоловіка, з яким буде проживати дитина;
– Розробка тактики захисту інтересів клієнта в суді;
– Розділ квартири, яка знаходиться в іпотеці;
– Розділ бізнесу, цінних паперів.
Кваліфікований юрист допоможе Вам не допустити помилок, при яких можна отримати малу частку із загальної спільної власності.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами