Розірвання шлюбу

шлюборозлучний процес

Здебільшого процедура розірвання шлюбу ускладнюється відсутністю добровільної згоди розлучитись одного з подружжя. До того ж рекомендують довіряти шлюборозлучний процес професіоналам, оскільки дружина або чоловік можуть пред’являти один одному майнові претензії. Досягти консенсусу буває вкрай складно, тому оптимальним рішенням є розірвання шлюбу через суд.

Закон передбачає випадки, коли справа про розірвання шлюбу розглядається у судовому порядку. Звісно, юрист займається підготовкою документів для передачі до суду у разі відсутності згоди дружини або чоловіка на розлучення. Оскільки реєстрація розірвання шлюбу проводиться у відділах РАЦС, підставою для передачі справи у суд є відмова чоловіка або дружини йти в РАЦС для отримання розлучення через ряд об’єктивних причин. 

Адвокат, який є фахівцем у сферу Юриспруденція, консультує і представляє інтереси клієнту у суді у разі необхідності встановлення графіку побачень з дитиною чи виплати аліментів. Попри те, що дитина буде жити окремо від батька, все одно він має право на спілкування з нею. 

Умови розірвання шлюбу

Необхідною умовою розірвання шлюбу є заява одного із подружжя чи їх спільна заява. Звісно, процедура розірвання шлюбу може ініціюватись у разі прийняття до розгляду судом позовної заяви одного із подружжя. 

Що входить в послуги адвоката? Спеціаліст займається підготовкою документів та написання позовної заяви у разі необхідності. Хоч є чіткий порядок подачі позовної заяви, згідно з яким позов направляється до суду першої інстанції за місцем проживання відповідача, в окремих випадках доцільною є подача позову за місцем проживання позивача.  

Професійна юридична консультація з адвокатом надається за адресою: вулиця Петра Дорошенка 67, Львів, Україна.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами