Сімейний адвокат

Сімейні спориАдвокат по сімейним справам надасть юридичні послуги – які допоможуть вирішити суперечки подружжя згідно чинного законодавства, бо сімейні спори – це конфлікти, які виникають між подружжям в рамках сімейного законодавства і регулюється Сімейним та Цивільним кодексом України.

Сімейні спори самі по собі важко морально переносити. Дуже складно, коли закохані раніше люди ділять нажите спільно майно, намагаються вирішити з ким залишаться діти, порядок і розмір аліментів. Під час таких подій подружжя не може в стані емоційних переживань прийняти правильне рішення. Найбільше в такій ситуації страждають саме діти.

Сімейний юрист

Квак Вадим Васильович – сімейний адвокат, який має багатий досвід роботи і багаж знань з вирішення сімейних спорів. За довгі роки практики, адвокат стикався з різноманітними суперечками, найбільш поширеними з них є спори щодо розлучення, встановлення опікунства та батьківства, встановлення аліментних зобов’язань і розмір виплат, визначення місця проживання дитини та порядок спілкування з ним.

В якості сімейного адвоката Вадим Васильович надає такі юридичні послуги:

  • Розділ майна;
  • Розірвання шлюбу;
  • Визначення місця проживання та порядок спілкування з дитиною;
  • Оспорювання батьківства чи материнства;
  • Стягнення аліментів;
  • Позбавлення батьківських прав;
  • Усиновлення дитини.

Відповідно до Сімейного кодексу України, норми сімейного права регулюють майнові і немайнові відносини осіб, які перебувають у законному шлюбі, встановлюють права і обов’язки подружжя, характеризують родинні зв’язки подружжя та дітей. Спори сімейного характеру можуть виникати як при розлученні, так і незалежно від нього.

Вадим Васильович – досвідчений сімейний адвокат, який вирішує питання переважно шляхом дружніх переговорів, намагається знайти компроміс, вигідний для обох сторін.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами