Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Розділ майна подружжя

майнові спориРозділ майна подружжя відбувається з моменту, коли подружжя перестають вести спільне господарство. Розділити майно подружжя можливо кількома способами: шляхом укладення шлюбного договору, або підписанням угоди про розподіл спільного майна.
Адвокат з розділу майна зможе допомогти скласти необхідні документи при розділі майна.

Майнові спори

Майнові спори виникають при неможливості домовитися про розподіл майна мирним шляхом. У такому випадку розділ відбувається в суді, де суддя оцінює загальний розмір спільно нажитого майна і визначити частки, які будуть закріплені за подружжям після розлучення.
Згідно СК України, частки подружжя при розділі майна є рівними. У разі передачі одному з подружжя майна, вартість якого перевищує частку, належну за законом, інший з подружжя має право на отримання компенсації.
Щоб визначити перспективи справи, потрібно опрацювати тактику поведінки в суді, та проаналізувати судову практику в даній категорії питань. Тому краще слід звернутися до адвоката з поділу майна.

Квак Вадим Васильович готовий надати наступні послуги:
Надання консультацій з питань розділу майна;
— Юридична допомога при складанні договорів та угод про розподіл майна;
— Допомога у відновленні термінів позовної давності по розділу майна;
— Допомога в підготовці до процедури розподілу майна;
— Допомога в складанні шлюбного контракту;
— Визнання спільною власністю подружжя, яке раніше належало одному з них (через збільшення вартості майна за рахунок загальних вкладень);
— Збільшення частки чоловіка, з яким буде проживати дитина;
— Розробка тактики захисту інтересів клієнта в суді;
— Розділ квартири, яка знаходиться в іпотеці;
— Розділ бізнесу, цінних паперів.
Кваліфікований юрист допоможе Вам не допустити помилок, при яких можна отримати малу частку із загальної спільної власності.