Виберіть мову

+38 (096) 27 47 317 juristlviv@i.ua

Ведення спадкових справ

спадкові спориПитання спадщини актуальні протягом усього життя, адже в будь-якій ситуації при вирішенні спадкових спорів навіть близькі родичі можуть перетворитися на ворогів. Варто відзначити те, що суперечки по спадку краще довірити досвідченому адвокату зі спадщини. Він надасть експертну оцінку усіх тонкощів конкретної ситуації. Крім того, наявні знання та досвід дозволять фахівцю оцінити ваші перспективи у якості спадкоємця.

Спадкові спори

Для того, щоб не бути обдуреним іншими спадкоємцями або тими, хто претендує на цю роль, краще звернутися за допомогою до досвідченого у спадкових справах адвоката. Для початку варто визначити вид спадкування, адже в кожному з них є свої тонкощі. Законодавством України встановлені терміни, в які всі спадкоємці повинні про себе заявити. Якщо Ви пропустили строк і вважаєте, що у Вас немає шансів, довірте ведення спадкових справ адвокату, який допоможе Вам відновити термін, а також надасть юридичну допомогу в питаннях спадкування.
Спадкові спори забирають багато часу і вимагають надання визначеного переліку документів до суду. Безумовно, цим має займатися адвокат, який допоможе правильно скласти позовну заяву і збере необхідні документи.

Адвокат зі спадщини

Квак Вадим Васильович є досвідченим адвокатом зі спадщини, який допоможе у вирішенні питань спадкування на будь-якій стадії судового провадження. Адвокат надасть Вам як кваліфіковану консультацію, так і юридичну допомогу.
Як адвокат зі спадщини Квак Вадим Васильович надає наступний перелік послуг:
— юридична консультація з питань вибору видів спадкування: за законом, за заповітом, за договором дарування або ж ренти з довічним утриманням;
— допомога в складанні проекту заповіту і договорів;
— збір необхідних документів з питань спадкування;
— оскарження дій нотаріуса з приводу прийняття або відмови в прийнятті спадщини;
— подача позову до суду по будь-яких питаннях;
— представництво інтересів в суді.

Наследственные споры

Адвокат по наследству