Страхові випадки

страхові спориСтрахуванням останнім часом користується більшість людей. Разом зі збільшенням клієнтів, збільшилася і кількість страхових організацій, які здійснюють свої послуги незаконно і неякісно. Щоб не допустити таких проблем при страхуванні і не виявитися в омані, слід уважно ознайомитися з договором страхування і знати свої права у цій сфері.

При порушеннях договору більшість громадян не можуть захистити свої інтереси самостійно, тому в такому випадку краще звернутися до адвоката по страховим випадкам.

Страхові випадки виникають при настанні події, після чого страховик зобов’язаний провести операцію з передачі страхової виплати застрахованій особі.

Адвокат з страхових випадків

Адвокат з страхових випадків надасть допомогу в отриманні страхового відшкодування при настанні страхового випадку, діючи в інтересах клієнтів в суворій відповідності з законом. Досвід Квака Вадима Васильовича допоможе вирішити страхові спори, як у досудовому, так і судовому порядку.

Адвокат зможе допомогти отримати страхову виплату при настанні такої ситуації:

  • У разі стягнення грошових коштів з відновлення автомобіля зі страховика;
  • У разі стягнення грошових коштів після ремонту з винного в ДТП у випадку, якщо суми страхової виплати недостатньо для відновлення транспортного засобу в повному обсязі;
  • У разі стягнення вартості автомобіля при його повному знищенні;
  • У разі стягнення грошових коштів зі страховика або особи, винної у ДТП для лікування постраждалих в ДТП.

Якщо ви опинилися в складній ситуації, яка виникла із страховою організацією, краще звернутися до досвідченого юриста в даній категорії справ. Квак Вадим Васильович надасть кваліфіковану юридичну допомогу і зробить все можливе для того, щоб ви змогли максимально швидко отримати страхове відшкодування.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами