Стягнення аліментів

стягнення аліментів на дитинуІснують різні думки з приводу того, що шлюби укладаються на небесах, але приходить час, і відносини колись шалено закоханих сходять нанівець. При розлученні сторони мають претензії, висувають вимоги, і особливо погіршується ситуація, коли справа стосується неповнолітніх дітей.

Стягнення аліментів на дитину

Стягнення аліментів – найбільш поширене питання в вирішенні сімейного конфлікту при розлученні. Стягнення аліментів на дитину можна вирішити шляхом підписання батьками мирної угоди або ж за допомогою звернення з позовною заявою до суду.
Для успішного вирішення конфлікту на початковому етапі краще звернутися до адвоката по аліментах, який зможе захистити Ваші інтереси в суді і вирішити Ваш сімейний спір згідно напрацьованому досвіду та чинного законодавства.

Адвокат по аліментах

Якщо у Вас виникли питання, пов’язані з матеріальним утриманням дитини після розлучення, зверніться до адвоката, бо самостійно вирішити дану проблему, не маючи знань у законодавчій сфері, досить складно. Адвокат по аліментах завдяки своєму досвіду в даній категорії справ, а також з урахуванням чинного законодавства допоможе Вам добитися бажаного рішення в залі суду. Як кажуть фахівці, справи, пов’язані зі стягненням аліментів подібні наріжному каменю, який ускладнюється наявністю дітей.
Адвокат Квак Вадим Васильович – професіонал своєї справи. Відмінне знання судової практики та чинного законодавства, цілеспрямованість і незацікавленість у справі дозволяють виконувати якісно і результативно свою роботу. У роботі використовуються тільки законні методи роботи, завдяки яким завжди домагається результатів на користь клієнта.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами