Ведення спадкових справ

спадкові спори

Ведення спадкової справи є викликом не тільки для спадкоємців, але й кваліфікованого спеціаліста, адже виключити людський фактор під час суперечок щодо розподілу майна між близькими родичами вкрай складно. Юрист бере на себе відповідальність за вирішення спорів, пов’язаних з колом спадкоємців, які приймають спадщину від спадкодавця на момент його смерті, та часткою переданого у спадщину майна. 

Адвокат зі спадщини прискорить розподіл майна, врахувавши всі тонкощі процесу. Сучасна практична юриспруденція передбачає підготовку спеціалістів, які сприяють проведенню експертної грошової оцінки майна при отриманні його у спадщину, чи як дарунок. 

Ускладнюється ведення спадкових справ у випадку розширення кола спадкоємців через встановлення факту родинних стосунків спадкоємця зі спадкодавцем уже після його смерті. Перед розподілом спадщини слід визначити вид спадкування, оскільки це впливає на ведення спадкової справи

Закон, а саме Цивільний кодекс України, нормативно-правові акти, що регулюють спадкове право, визначає строки прийняття спадщини. У юридичній практиці досить багато випадків, коли спадкоємці пропустили строк прийняття спадщини. Їх право на отримання успадкованого майна розглядається у судовому порядку. Звісно, юрист знає, як саме можна поновити строк через суд, призначивши додатковий строк для прийняття спадщини. До того ж, порядок ведення спадкових справ ускладнюється необхідністю підготовки позовної заяви та інших документів.   

Юридичні послуги з питань оформлення та отримання спадщини

Для успішного вирішення спорів, пов’язаних з виникненням труднощів з розподілом майна, слід знайти кваліфікованого спеціаліста. Адвокат Квак Вадим Васильович має великий досвід у відкритті спадкових справах.

Розгляд справи починається з професійної консультації, щоби адвокат міг оцінити реальні перспективи клієнта як спадкоємця та врахувати перешкоди, які можуть виникнути у процесі розгляду спадкової справи у суді.

Консультація проводиться дистанційно, через телефон, або ж за адресою: вулиця Петра Дорошенка 67, Львів, Україна.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами