Відшкодування шкоди

відшкодування матеріальної шкодиВідшкодування моральної шкоди має місце в нашому повсякденному житті, і набирає своєї актуальності. Щоб правильно доводити свої права в суді, в першу чергу потрібно розібратися в тлумаченні слова «шкода». Тлумачний словник трактує його як нанесення збитків, а також псування речей, незаконне порушення прав особистості чи права власності. Як правило, люди звертаються до суду за відшкодуванням матеріальної та моральної шкоди, внаслідок чого намагаються отримати відшкодування збитку.

Відшкодування моральної шкоди досить складне питання, в силу того, що ніхто не хоче за нього платити гроші. Постраждалій особі в такій ситуації досить не просто. У цей момент людина один на один зі своїми проблемами, від чого ще важче отримати моральну шкоду, з’являється почуття несправедливості. Допомогти Вам зможе адвокат, який має досвід у вирішенні справ даної категорії. Визначити ступінь моральної та матеріальної шкоди можна виходячи зі ступеня фізичних та душевних страждань, які були заподіяні потерпілій стороні.

Відшкодування матеріальної шкоди

Відшкодування матеріальної шкоди можливо при грамотному юридичному супроводі. Адвокат зможе оцінити Ваші шанси на відшкодування заподіяної шкоди і перспективу на рахунок позитивного результату у справі. При зверненні до досвідченого юриста Ваші шанси на отримання компенсації помітно підвищаться.

Досвідчений і кваліфікований адвокат Квак Вадим Васильович надасть Вам юридичну допомогу у вирішенні даного питання, вивчить матеріали справи та оцінить його перспективи, і тільки після цього приступить до розрахунку вартості завданого збитку потерпілій стороні. Адвокат допоможе грамотно скласти позовну заяву, братиме участь у переговорному процесі, а також надасть захист інтересів клієнта в судовому розгляді, а також на стадії виконавчого провадження. Перш за все, передбачається вирішення питання дипломатичним шляхом, а саме за допомогою мирової угоди.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами