Захист прав власності

адвокат з захисту прав власностіЗахист права власності – надання послуг з питань, які виникають з приводу арбітражних суперечок між юридичними особами та з питань розподілу власності і права на ці об’єкти між громадянами.
Зацікавлена ​​сторона самостійно може вибрати спосіб захисту права власності. Для цього необхідно звернутися з позовом до суду про відновлення порушеного права власності або визнання права власності.

Використовуючи захист прав власності на землю, ви зможете відстояти свої права користування та розпорядження земельною ділянкою, укладаючи угоди купівлі-продажу, міни та дарування земельної ділянки, яка належить вам на праві власності. Треба відзначити, що захист прав власності на житло передбачає здійснення захисту прав та свобод власника житла в судовому порядку.

Адвокат по захисту прав власності допоможе в житлових питаннях:
Надасть консультацію та допомогу у складанні договорів, пов’язаних з житлом (купівля-продаж, оренда, найм);
Представлення інтересів клієнта в суді з питань виселення і розселення громадян;
– Надання консультації з приватизації житлових приміщень;
– Допомога у вирішенні питань отримання житлового приміщення в спадщину.

Захист прав власності на нерухоме майно передбачає звернення за кваліфікованою допомогою до адвоката з питань відмови в реєстрації прав власності, або продажу будинку з самовільною прибудовою.

Адвокат з захисту прав власності попередньо повинен ознайомитися з матеріалами справи, щоб скласти позов або заперечення на позов, визначити стратегію захисту клієнта в суді. Адвокат надасть юридичну допомогу з питань захисту прав власності, допоможе вибрати найкращий спосіб захисту, використовуючи фактичні обставини справи, і допоможе в зборі необхідних документів, які будуть представлені суду в якості доказів.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами