Захист споживачів

захист прав споживача львів

Попри те, що споживачі постійно стикаються з обслуговуванням неналежного рівня, купівлею неякісних товарів, є чіткий механізм реалізації захисту прав споживачів у Львові, що регулюється законодавством країни. 

Відповідно до чинного Закону України Про захист прав споживачів, права споживачів на належну якість товару, послуг та обслуговування, що відповідає вимогам загальноприйнятих стандартів, відносять до їх основних прав, у той час як їх захист гарантується у досудовому та судовому порядку. Здебільшого саме судовий захист прав споживачів є одним з найбільш ефективних способів відновлення порушених прав у короткі строки.

Що входить у послуги адвоката з питань захисту прав споживачів?

Закон про захист прав споживачів визначає шлях розгляду заяв, прохань та вимог. Скарга є одним зі способів вирішення суперечок, та навряд чи споживачеві вдасться відстояти своє право на отримання належної якості продукції чи обслуговування без допомоги дипломованого юриста. Адвокат представлятиме інтереси споживачів під час розгляду справ про захист їх прав у місцевому чи мировому судах та після передачі їх у суд апеляційної інстанції.

Перш ніж переходити до рішучих кроків, консультація є необхідною передумовою для подання скарг чи вимог з метою відновлення прав споживача. Наступним етапом є належне оформлення претензії покупця для досудового врегулювання спору. 

Сучасна практична юриспруденція вимагає належної підготовки та досвіду. Адвокат надає професійні послуги з правової експертизи договорів, сприяє проведенню незалежної оцінки продукції та послуг, які є предметом спору. До сфери компетенції юриста входить збір доказів та передача необхідних матеріалів, які стосуються справ про захист прав споживачів, до суду, отримання матеріальної та нематеріальної компенсації. 

Первинна консультація професійного юриста за адресою: вулиця Петра Дорошенка 67, Львів, Україна.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами