заборгованістьСтягнення заборгованості досить складна процедура, яка вимагає, не тільки часу, а й спеціальних знань. На сьогоднішній день проблема повернення грошових коштів кредиторам набирає своєї актуальності в силу непростої економічної ситуації і зловживання довірою кредитора.

Щоб заощадити свій час в надії повернути гроші, краще звернутися за кваліфікованою допомогою до адвоката по стягненню заборгованості.
Адвокат допоможе не тільки повернути необхідну суму боргу, а й відповідно до цивільного законодавства стягнути неустойку, пеню або штраф за невиконання своїх зобов’язань.

Заборгованість

Боргові відносини виникають після підписання договору позики або боргової розписки. У розписці обов’язково слід вказувати дату повернення боргу, в такому випадку після закінчення цієї дати можна вимагати повернення заборгованості. Після цього адвокат відправляє боржникові вимогу про повернення боргу (претензію).

Якщо боржник відмовляється виплачувати заборгованість, адвокат приступає до процесу стягнення, яке вирішується на початку в досудовому порядку – переговори, збір інформації про боржника, або ж у судовому порядку шляхом подання позовної заяви до Господарського суду. В останньому випадку заборгованість буде стягнуто за рішенням господарського суду.

Безкоштовна консультація

Потрібна безкоштовна юридична консультація? Залиште заявку, та адвокат зв'яжеться з вами